• Bądź blisko najswieższych informacji

Pomysł na piękny uśmiech - licówki

Pomysł na piękny uśmiech - licówki

Każdy z nas marzy o pięknym, idealnie równym rządku zębów, które będziemy odsłaniać podczas każdego uśmiechu. Nie wszystkich matka natura obdarowała takim właśnie prezentem od losu, więc gdzie natura nie działa, można wykorzystać pomysłowość człowieka.

Licówki – pomysł na piękny uśmiech w kilka chwil

Licówki to rozwiązanie z pogranicza leczenia stomatologicznego, protetyki, ortodoncji i stomatologii estetycznej. Są to precyzyjne uzupełnienia protetyczne w postaci bardzo cienkich „płatków” (porcelanowych lub kompozytowych), które są mocowane na powierzchniach wargowych lub policzkowych zębów. Odbijają światło i wyglądają jak prawdziwe, zdrowe zęby, więc użytkowanie ich absolutnie nie sprawi, że ktoś może podejrzewać nas o jakąkolwiek ingerencję – wręcz przeciwnie, z pewnością wiele osób nagle dostrzega, że nasz uśmiech stał się jaśniejszy i okazalszy, a nasza pewność siebie wzrosła.

Licówki doskonale maskują przebarwienia, pozwalają przedłużyć lub całkowicie zmienić kształt zęba. Co więcej, olśniewający „efekt wow”, który mogą wywołać, można uzyskać już po dwóch-trzech wizytach w gabinecie.

Zobacz zabieg nakładania licówek w Krakowie - krok po kroku

Odwiedzając stolicę Małopolski, możemy udać się do jednego z wielu profesjonalnych gabinetów stomatologicznych, z którego Kraków jest znany w całym kraju i poprosić o przeprowadzenie zabiegu nałożenia licówek.

Zazwyczaj tego typu zabieg rozpoczyna się od zwyczajnej rozmowy. Pacjent określa, jakie ma oczekiwania w stosunku do efektu, a ortodonta dokonuje pierwszych oględzin i przedstawia możliwe rozwiązania. Po bardziej dokładnych badaniach, czasem poprzedzonych zaleconym przez ortodontę zabiegiem higienizacji lub wybielania zębów, zarówno pacjent, jak i lekarz, mają odpowiednią wiedzę i można przystąpić do dalszych działań. Są skoordynowane na zasadzie współpracy pacjent - lekarz, często też bierze w tym udział technik, który wykonuje i pomaga w odpowiedniej analizie zdjęć oraz projektowanego dzięki technice komputerowej kształtu uśmiechu, jako efektu. Do wyboru pacjent ma licówki o zróżnicowanym kolorycie, tak, by jak najlepiej dopasować ich barwę do pozostałych zębów, a w rezultacie uniknąć efektu „sztucznego uśmiechu”. Licówki są wykonywane i dopasowywane indywidualnie w każdym przypadku, by zadowolenie klienta było pełne, podobnie jak we wcześniejszych etapach, kiedy widział oczekiwany rezultat na ekranie komputera podczas jej wizualizacji. Poziom wykonywania licówek w Krakowie jest jednym z najwyższych w całej Polsce

Efekt ładnych zębów – plus sto do pewności siebie

Licówki na zębach dają naturalny, a jednocześnie zapewniający olbrzymią pewność siebie look, temu nie można zaprzeczyć. Poczucie, że podczas uśmiechu można zaprezentować piękny, równy rząd zębów to zdecydowanie świetna okazja, by się częściej uśmiechać, co znacząco poprawia nasze samopoczucie oraz nastrój, zaraża także tymi pozytywnymi emocjami osoby w naszym otoczeniu, dzięki temu jesteśmy postrzegani jako przyjaźni i życzliwi, co zjednuje nam przyjaciół.

Owo „plus sto do pewności siebie” jest jednak nie bez znaczenia dla kondycji naszego portfela, ponieważ całość kuracji podczas zakładania licówek nie należy do rozwiązań najtańszych (w zależności, na ilu zębach owe licówki są nałożone oraz z jakiego materiału wykonane). Coraz więcej osób jednak ponosi ów koszt, zakładając, że jest to inwestycja na lata, która może zaprocentować tuż po wyjściu z gabinetu i ukazaniu światu swojego pięknego, nowego „ja”.

Udostępnij:

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Oferty pracy w Krakowie:

Zobacz