• Bądź blisko najswieższych informacji

Puder brązujący L’Oreal Glam Bronze Duo

Puder brązujący L’Oreal Glam Bronze Duo

Puder brązujący to kosmetyk, którego panie używają najczęściej zimą, by poprawić blady koloryt swojej twarzy, a także nadać jej efektu promienności. Wiele kobiet nie wie jednak, że puder brązujący został przeznaczony do nieco innych celów niż przyciemnianie swojej naturalnie jasnej skóry. Bronzer L’Oreal Glam Bronze Duo, tak samo jak inne pudry brązujące, został stworzony przede wszystkim po to, by umożliwić nam efekt idealnie wymodelowanej twarzy. Podpowiadamy zatem, jak prawidłowo stosować puder brązujący L’Oreal Glam Bronze Duo i jak osiągnąć zadowalające efekty makijażu u brunetek oraz blondynek!

Puder L’Oreal Glam Bronze Duo - na wybrane fragmenty twarzy

Duża ilość kobiet popełnia poważny błąd, stosując puder brązujący na całej powierzchni twarzy w celu uzyskania efektu delikatnie opalonej skóry. Prawda jest jednak taka, że przy makijażu twarzy bardzo często zapominamy o tym, że wszelkie różnice w kolorycie naszej skóry oraz stosowanych kosmetyków będą widoczne na naszej szyi, która będzie stanowiła mało atrakcyjne i nienaturalne odcięcie miedzy dwoma kolorami. Dlatego tak ważne jest, by puder brązujący stosować tylko w wybranych miejscach na twarzy, a także by wybrany przez nas podkład był idealnie dopasowany odcieniem do naturalnego kolorytu naszej skóry.

L’Oreal Glam Bronze - puder brązujący w kamieniu

Na rynku kosmetycznym pudry brązujące możemy najczęściej spotkać w formie prasowanej (w kamieniu), jednak w ofercie wielu firm dostępne są również bronzery o kremowej konsystencji. Warto jednak zaznaczyć, że znacznie łatwiejsze w aplikacji są pudry brązujące w kamieniu, które co prawda wymagają od nas posiadania specjalnego pędzla do nakładania, ale znacznie lepiej współpracują ze skórą, na której znajduje się już podkład. Bronzery w kremie mogą wywołać problem nieestetycznych smug przy rozcieraniu i nadają się one lepiej dla osób bardziej doświadczonych w wykonywaniu makijażu.

Puder brązujący dla blondynek i brunetek

Wielu kobietom wydaje się, że puder brązujący najlepiej będzie współgrał z naturalnie ciemnym typem urody brunetek czy szatynek, podczas gdy u blondynek będzie on za bardzo wyróżniał się na tle bladej skóry. Oczywiście, jest w tym trochę racji, aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę to, że bardzo duża ilość kobiet nie potrafi odpowiednio dopasować koloru pudru brązującego do tonacji kolorystycznej swojej karnacji, czego efektem jest właśnie widoczny kontrast pomiędzy odcieniem skóry, a kolorem bronzera. Dlatego w ofercie marki L’Oreal Paris znajdziemy puder brązujący w dwóch wersjach kolorystycznych - jaśniejszej dla blondynek oraz nieco ciemniejszej dla brunetek, dzięki czemu łatwiej będzie nam osiągnąć pożądany efekt makijażu.

Jak nakładać puder brązujący L’Oreal Glam Bronze Duo?

  • Puder brązujący nakładamy na twarz praktycznie na sam koniec makijażu - po nałożeniu podkładu, korektora oraz innych kosmetyków do makijażu twarzy.
  • Głównym zadaniem pudru brązującego jest optycznie zatuszowanie pewnych niedoskonałości na naszej twarzy np. wysokiego czoła, pełnych policzków czy wystającego podbródka.
  • Bronzer L’Oreal Glam Bronze bardzo dobrze sprawdza się również przy wyszczuplaniu twarzy, dlatego warto aplikować go tam, gdzie na naszej twarzy znajdują się zbyt pełne kształty.
  • Pamiętajmy, by efekt w pełni wymodelowanej twarzy uzyskamy tylko w przypadku, gdy odpowiednio użyjemy też różu do policzków oraz rozświetlacza.
  • Jeżeli nie zależy nam na efekcie konturowania twarzy, bronzer możemy nanieść jedynie na obszar skóry pod kością policzkową, zaś na kości policzkowej umieścić róż, by uzyskać rezultat rozpromienionej i odświeżonej skóry.

Materiał partnera zewnętrznego

Udostępnij:

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Oferty pracy w Krakowie:

Zobacz