• Bądź blisko najswieższych informacji

Zdemaskuj zdradę

Zdemaskuj zdradę

W dobie XXI wieku zdrada jest bardzo powszechnym zjawiskiem. Dochodzi do niej niemal dziesięciokrotnie częściej, aniżeli w ostatnim stuleciu. Przyczyny tego trendu doszukuje się w źle dobieranych małżeństwach, a także w wysokim poziomie stresu, które towarzyszy każdemu w obecnych czasach. Przyjęło się myśleć, że zdradzają mężczyźni, lecz ostatnie statystyki wskazują, że do zdrad posuwa się coraz częściej kobiet. Nadal najczęściej zdradzają mężczyźni, lecz kobiety niemal im dorównują.

Jeśli podejrzewasz, że Twój partner lub partnerka Cię zdradza, zwróć uwagę na pewne symptomy, które mogą zdemaskować zdradę. Do najczęstszych symptomów zdrady zalicza się:

- Przykuwanie większej uwagi niż dotychczas do swojego wyglądu. Osoby, które wcześniej nie dbały o siebie, miały nadwagę, najczęściej gdy posuwają się do zdrady zaczynają spędzać długie chwile nad swoim wyglądem, zaczynają ćwiczyć, stosować diety, a także potrafią całkowicie zmienić całą garderobę. Kobiety kupują dużo seksownej bielizny, a mężczyźni inwestują w perfumy.

- Pogorszenie się kontaktów interpersonalnych z partnerem lub partnerką. Osoba która zdradza wyraźnie odsuwa się, staje się nieobecna, nie ma z nią takiego kontaktu jak wcześniej, nie dzwoni tak często jak kiedyś i nie planuje wspólnych wyjść.

- Unikanie kontaktu seksualnego. Osoba, która zdradza nie wykazuje zainteresowania seksualnego z dotychczasowym partnerem. Do zbliżeń dochodzi zdecydowanie rzadziej lub całkowicie zatracane są spotkania w łóżku.

- Częstsze niż dotychczas wyjazdy służbowe oraz późniejsze powroty z pracy.

- Częste wykonywanie rozmów telefonicznych z ukrycia. Osoba zdradzająca może często dzwonić i chować się do innego pomieszczenia lub może też rozmawiać po cichu. Można wówczas wykorzystać okazje i podsłuchać taką rozmowę, można wówczas już po samym tonie głosu zdemaskować zdradę.

Jeśli dostrzegasz któryś z wyżej wymienionych symptomów, to niestety najwyraźniej w Twoim związku doszło do zdrady. Nie podejmuj żadnych pochopnych kroków, a najlepiej skryj swoją wiedzę w tajemnicy, aby użyć dowodów zdrady przeciwko swojemu partnerowi lub partnerce.

zdrada żony

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli chcesz upewnić się, czy Twoja bliska osoba Cię zdradza, wynajmij detektywa. On najlepiej wie, jak znaleźć dowody zdrady. Zbieranie dowodów zdrady to najczęstsze zajęcie detektywów. Na bazie oni swoich długoletnich doświadczeń potrafią wyśledzić osobę, która zdradza. Najczęściej zachowują się oni bardzo podobnie. Jeśli będziesz działać na własną rękę, możesz nie ty zdemaskować zdradę, ale osoba która Cię zdradza może prędzej zdemaskować Ciebie. Nie bierz niepotrzebnych stresów na siebie, niech poszukiwaniem dowodów na zdradę zajmie się specjalista. Już w kilka dni otrzymasz odpowiedź na pytanie, czy rzeczywiście jesteś zdradzana lub zdradzany.

Detektyw wyśledzi Twojego partnera lub partnerka, pojedzie za to osobą, gdy ona uda się na wyjazd służbowy, sprawdzi co robi, gdy wróci późno w pracy, a także podąży za nią wszędzie tam, gdy tamta się uda. Jeśli osoba będzie miała spotkanie w restauracji, detektyw warszawa również tam się uda i postara się usiąść możliwie najbliżej aby móc podsłuchać rozmowę i ją ewentualnie nagrać. Co więcej, detektyw założy podsłuch na telefonie, co umożliwi bardzo wnikliwe sprawdzenie osoby.

Jeśli jesteś w związku małżeńskim wszelkie ewentualne dowody zdrady mogą Ci posłużyć przy sprawie rozwodowej, jeśli na taką się zdecydujesz. Wszystkie zebrane dowody mogą być przechowywane w archiwach w firmie detektywa, aby przypadkiem nie zostały odnalezione przez osobę, która dopuściła się zdrady. Jeśli dowody będą ewidentnie przedstawiać zdradę, możesz spokojnie wytyczyć sprawę rozwodową z orzeczeniem o winie. Sąd wykorzysta wszelkie zebrane dowody w sprawie, uzna je i najprawdopodobniej wyda wyrok na Twoją korzyść. Jeśli dodatkowo macie dzieci, sąd będzie przychylny, aby Tobie oddać prawo do opiekowania się dziećmi, a także przyzna alimenty nie tylko na dzieci, ale także na Ciebie, które mogą być wypłacane do końca Twoich dni.

Zatem jeśli podejrzewasz zdradę, nie zwlekaj ze zleceniem sprawy w najlepsze ręce profesjonalnego detektywa, który będzie działał cicho i dyskretnie. 

Udostępnij:

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Oferty pracy w Krakowie:

Zobacz