• Bądź blisko najswieższych informacji

Nauka języka angielskiego - skuteczne metody i najlepsze kursy

Nauka języka angielskiego - skuteczne metody i najlepsze kursy

Wyjeżdżasz za granicę do pracy i chcesz nabrać swobody w mówieniu, poznać więcej słówek i konstrukcji gramatycznych? Przygotowujesz się do zdawania egzaminu FCE lub CAE? A może zależy Ci na doskonaleniu angielskiego akcentu i wymowy? Szkoła Języków Obcych Lincoln w Krakowie pozwoli Ci w szybki sposób osiągnąć zamierzony cel. Jakie metody kształcenia najlepiej doskonalą język angielski?

Kraków – centrum egzaminacyjne Cambridge English

W dzisiejszych czasach ogromne znaczenie ma nie tylko praktyczna znajomość języka angielskiego – pracodawcy, poszukując kandydatów, kładą nacisk na certyfikaty, które w najlepszy sposób potwierdzają posiadane umiejętności. Wiele osób przystępuje do egzaminów FCE, CAE, CPE, które stanowią ogromne wyzwanie – trzeba się do nich przygotować w kompleksowy sposób. Chcesz wybrać najlepszy kurs angielskiego? W Krakowie istnieje jedynie kilka placówek, posiadających uprawnienia centrum egzaminacyjnego Cambridge English – jednym z nich jest Szkoła Językowa Lincoln, która już od 15 lat kształci słuchaczy w zakresie swobodnego porozumiewania się, przyswajania słówek oraz poznawania konstrukcji gramatycznych. Dzięki praktycznym metodom nauki słuchacze zwiększają swoje szanse na zdobycie upragnionego certyfikatu językowego i tym samym otwierają przed sobą drzwi do kariery zawodowej za granicą.

Nauka indywidualna czy w grupach – co wybrać?

Zastanawiasz się, co przyniesie lepsze rezultaty – indywidualne korepetycje z lektorem czy kursy w grupach? Wszystko zależy od tego, co chcesz osiągnąć – jeśli zależy Ci na wypracowaniu umiejętności swobodnego porozumiewania się i pokonaniu bariery językowej, to rekomendowane są kursy grupowe. Eksperci przekonują, że optymalna wielkość grup szkoleniowych wynosi 12 osób – w takich zespołach najlepiej przebiega dyskusja, można odgrywać scenki z życia wzięte i uczyć się języka w praktyce. Szkoła Języków Obcych Lincoln zapewnia to wszystko, a nawet więcej – lektorzy korzystają z najlepszych podręczników, przygotowanych przez profesjonalne wydawnictwa językowe, takie jak Oxford University Press czy Cornelsen, a także kładą nacisk na nagrania audio i video, poruszają tematy związane z sytuacją polityczną itd.

Najlepsza szkoła angielskiego – Kraków

Solidne przygotowanie do zdawania egzaminów z języka angielskiego ogólnego i biznesowego, doświadczeni lektorzy, którzy w czasie zajęć korzystają z praktycznych metod nauki, optymalna wielkość grup – to wszystko sprawia, że Szkoła Językowa Lincoln jest przez wielu słuchaczy uznawana za jedną z najlepszych w mieście. Interesuje Cię kurs CAE Kraków? Pamiętaj, że optymalne wyniki zapewni Ci szkoła, która dysponuje uprawnieniami centrum egzaminacyjnego Cambrigde English. Zainwestuj w wiedzę i zdobądź upragniony certyfikat, który potwierdzi Twoje umiejętności językowe!

 

Materiał partnera zewnętrznego

Udostępnij:

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Oferty pracy w Krakowie:

Zobacz