• Bądź blisko najswieższych informacji

Gdzie wyjechać zimą na weekend?

Gdzie wyjechać zimą na weekend?

Zimowe weekendy wcale nie muszą być bardzo nudne i spędzone w domu. Chociaż pogoda nie zawsze sprzyja, to jednak do wyboru mamy wiele ciekawych atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Muzea

Zima to idealny czas na to, aby poodwiedzać różne muzea. Zwykle nie ma w nich wtedy zbyt wielu odwiedzających, dlatego oglądanie eksponatów będzie przyjemniejsze. Wystarczy tylko zapoznać się z propozycjami w naszym mieście lub w okolicznych miejscowościach przez internet i wybrać dla siebie coś interesującego na weekend.

Zamki i pałace

Zimą zachwycają swoimi niecodziennym widokami, dlatego wtedy, gdy lubimy zwiedzanie takich zabytków, to także świetny czas zobaczenie, jak prezentują się w śnieżnej szacie. Możemy wtedy nadrobić nasze zaległości związane z polskimi zabytkami.

Hotele Spa

To z kolei propozycja dla tych, którzy wolą poleniuchować. Obecnie w wielu zakątkach kraju znajdziemy hotele Spa, które oprócz noclegów prezentują szeroką gamę zabiegów Spa & Wellness. To doskonały wybór dla spragnionych relaksu.

Baseny termalne

Kąpanie się zimą w basenie na świeżym powietrzu? To możliwe, jeżeli wybierzemy się na basen termalny. Takie baseny znajdziemy przede wszystkim na południu Polski, w Tatrach. Dzięki temu będziemy mogli spędzić niezapomniany czas i odprężyć się podczas kąpieli w dobroczynnych wodach z wnętrza ziemi.

Wyjazd zagraniczny

Tylko jeden weekend wystarczy, aby zobaczyć Paryż, Madryt czy wybrać się do Oslo. Tanie bilety lotnicze powodują, że podróż do innego kraju może być nawet tańsza niż krajowe wycieczki. Nie zapomnijmy o tym, aby wykupić wtedy ubezpieczenie na wyjazd, które ochroni nas w niespodziewanych sytuacjach. Teraz ubezpieczenie na wyjazd możemy kupić również całkowicie przez internet.

Bałtyk

Nad Morze Bałtyckie najczęściej jeździmy latem, ale warto też wspomnieć, że zimą jest zachwycające. Możemy wtedy pospacerować praktycznie pustymi plażami i rozkoszować się chłodnym i rześkim powietrzem. Wyjazd możemy też połączyć z wypoczynkiem w hotelach Spa.

Materiał partnera zewnętrznego

Udostępnij:

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Oferty pracy w Krakowie:

Zobacz