• Bądź blisko najswieższych informacji

Program lojalnościowy w Biedronce

Program lojalnościowy w Biedronce

Sondaże pokazują, że ponad 60% mieszkańców Polski regularnie robi zakupy w sklepach Biedronki, zaś sama nazwa tej marki jest znana prawie każdemu. Co spowodowało, że akurat ta sieć zdobyła tak mocną pozycję na naszym rynku? Można wymienić wiele powodów. Jednym z nich są oczywiście niskie ceny, które sprawiają, że nawet duże zakupy można tu zrobić za naprawdę niewielkie pieniądze. Bardzo istotny jest również ogromny wybór artykułów.

Oferta Biedronki jest tak szeroka, że w sklepach tych kupimy zarówno podstawowe rzeczy – produkty spożywcze, kosmetyki czy chemię domową – jak i wiele innych, znacznie bardziej wyspecjalizowanych produktów. Klienci mogą tu znaleźć chociażby ciekawe książki, przybory szkolne i wiele innych rzeczy, których próżno byłoby szukać w jakichkolwiek sklepach dyskontowych. Ważne są również promocje w Biedronce, które przyciągają całe mnóstwo klientów. Nie ma w tym jednak niczego dziwnego – wyłapując odpowiednią okazję można czasem pozwolić sobie na ogromne oszczędności. Do śledzenia wszystkich takich informacji na bieżąco wystarczy zaglądnąć do gazetki promocyjnej Biedronki lub na stronę internetową sieci. Biedronka prowadzi również wiele innych akcji, którymi stale zaskarbia sobie szacunek i uznanie wśród polskich klientów. Przede wszystkim na różne sposoby wspiera polski biznes, współpracując z wieloma dostawcami z naszego kraju i starając się, aby jak najwięcej produktów na jej półkach pochodziło od polskich marek. Co prawda nie jest to polska firma, ale na pewno polska gospodarka dużo korzysta na jej działalności.

biedronka dyskont
 

Ciekawe promocje w Biedronce 

Promocje w dyskontach Biedronki często przybierają bardzo ciekawe formy i nie dotyczą jedynie niższych cen przy poszczególnych produktach. W roku 2016 sieć zdecydowała się nareszcie na uruchomienie własnego programu lojalnościowego. Klienci apelowali o to przez długi czas - niektórzy ludzie robią tam zakupy codziennie i w związku z tym oczekują, że sklep w jakiś sposób wynagrodzi ich zaufanie i przyniesie im dodatkowe korzyści. Okazało się niestety, że pierwszy krok w kierunku tworzenia takich programów dla stałych klientów nie był zbyt udany. W sklepach wprowadzono kartę Moja Biedronka, w ramach której można było zbierać punkty za wydane pieniądze. Za 40 zł otrzymuje się jedną naklejkę. Klienci w zamian za uzbierane punkty mogą otrzymać maskotkę w kształcie owocu lub warzywa. Na cele akcji przygotowano całą kolekcję takich zabawek, nazwaną "Gangiem Świeżaków". Biorąc pod uwagę wartość punktów, jedna taka maskotka kosztuje około 2400 zł. W kolekcji jest ich osiem - aby uzbierać wszystkie z nich, łącznie w sklepie trzeba zostawić ponad 19 tysięcy złotych.

 

promocje w Biedronce

Programy lojalnościowe, w których klient otrzymuje nagrodę dopiero po dłuższym czasie stopniowo odchodzą już do przeszłości. Mają one wiele wad: długie oczekiwanie na jakiekolwiek korzyści prędzej czy później zniechęca większość osób do udziału w takiej zabawie. Do tego zbierane punkty mogą ulegać przedawnieniu lub zostać zgubione. Dziś udany program lojalnościowy to przede wszystkim taki, w którym korzyści pojawiają się jak najszybciej.

Biedronka przygotowała co prawda "łatwiejszą" drogę do zdobycia Świeżaków. Kupując owoce i warzywa lub produkty z wybranej oferty specjalnej można uzyskać więcej punktów. Wówczas jedna maskotka będzie kosztowała 600 zł. Aby przystąpić do programu lojalnościowego konieczne jest posiadanie karty Moja Biedronka, a ta z kolei wymaga podania swoich danych osobowych.

Akcja ze Świeżakami zyskała dużą popularność, a pluszaki stały się bardzo pożądanym produktem - do tego stopnia, że zaczęło ich brakować w sklepach. Akcja "Gang Świeżaków" rozpoczęła się 29 sierpnia 2016 roku, miała zakończyć się 20 listopada, a odbiór zabawek miał trwać do 4 grudnia. Do sklepów dostarczono dodatkową dostawę maskotek - aby je odebrać, konieczne były wcześniejsze zapisy. Od 24 listopada do 24 grudnia sieć zorganizowała dodatkową, świąteczną akcję - "Gang Świeżaków Świątecznie".

Udostępnij:

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Oferty pracy w Krakowie:

Zobacz